Peletovacia linka
Vďaka mobilnej peletovacej linke viete spracovať hnoj z hospodárskych zvierat, piliny, slamu, odpad z poľnohospodárskych plodín (makovice, kukurica,...)

 

 

Peletovacia linka

Projekt “peletovacia linka“ rieši problematiku spracovania odpadu nielen z chovu hospodárskych zvierat. Vďaka mobilnej peletovacej linke viete spracovať piliny, slamu, odpad z poľnohospodárskych plodín (makovice, kukurica,...)

 

Peletovacia linka

 

 

Sušička

Sušička slúži na zníženie vlhkosti spracovávaného hnoja z počiatočných 80% na cca 20%. Kapacita sušičky je cca 300kg hnoja a podstielky. Pri väčšom objeme dennej produkcie hnoja je možnosť dokúpenia ďalšej samostatnej sušičky.

 

Sušička

 

 

Peletky

Využívaním agropeliet ušetríte až 70% nákladov na vykurovanie v porovnaní s využívaním plynu a až 90% nákladov v porovnaní s využívaním elektriny. Pelety od nás sú z čisto prírodného materiálu. Je to zmes konského či iného hnoja a pilín, hoblín, slamy, atď. 

 

peletky

 

 

 

 

 

Využitie peletovacej linky

  • spracovnie biologického odpadu z chovu hospodárskych zvierat (podstielky) na palivo - peletky
  • spracovanie pilín, štiepky, sladového kvetu, mláta, kartónu, atď.
  • výroba vlastných kŕmnych zmesí
  • ekologické hnojivo
  • výroba vlastnej podstielky

 

 

 

 

 

 

 

Fotografie z výstav a výroby

Projekt “peletovacia linka“ rieši problematiku spracovania odpadu nielen z chovu hospodárskych zvierat, čo sa snažíme prezentovať aj na Agrokomplexe a iných výstavách.

 

pozrieť fotografie

 

Kontaktujte nás
Meno:
Priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia