Peletovací stroj
Vďaka peletovaciemu stroju viete spracovať hnoj z hospodárskych zvierat, piliny, slamu, odpad z poľnohospodárskych plodín (makovice, kukurica,...)
Riešeniepre Vašu farmu, družstvo,...
Ako výrobca peletovacích liniek Vám vieme vytvoriť projekt na mieru, na základe Vašich požiadaviek a možností.
Riešenia pre mestá a obce
Využite možnosť efektívne sa zbaviť biologického odpadu vo Vašom meste alebo obci a vyriešiť tak problémy s vývozom a spracovaním odpadu.

 

 

Peletovací stroj

Projekt “peletovací stroj“ rieši problematiku spracovania odpadu nielen z chovu hospodárskych zvierat. Vďaka mobilnému peletovaciemu stroju viete spracovať piliny, slamu, odpad z poľnohospodárskych plodín (makovice, kukurica,...)

 

Peletovacia linka

 

 

Sušička

Sušička slúži na zníženie vlhkosti spracovávaného hnoja z počiatočných 80% na cca 20%. Kapacita sušičky je cca 300kg hnoja a podstielky. Pri väčšom objeme dennej produkcie hnoja je možnosť dokúpenia ďalšej samostatnej sušičky.

 

Sušička

 

 

Peletky

Využívaním agropeliet ušetríte až 70% nákladov na vykurovanie v porovnaní s využívaním plynu a až 90% nákladov v porovnaní s využívaním elektriny. Pelety od nás sú z čisto prírodného materiálu. Je to zmes konského či iného hnoja a pilín, hoblín, slamy, atď. 

 

peletky

 

 

 

 

 

Využitie peletovacieho stroja

  • spracovnie biologického odpadu z chovu hospodárskych zvierat (podstielky) na palivo - peletky
  • spracovanie pilín, štiepky, sladového kvetu, mláta, kartónu, atď.
  • výroba vlastných kŕmnych zmesí
  • ekologické hnojivo
  • výroba vlastnej podstielky
  • spracovanie odpadu v mestách a obciach

 

 

 

 

 

 

Chystáme sa na veľtrh Animaltech 2021
09.08.2021
Milí zákazníci, po rok a pol dlhej pauze sa opäť chystáme na veľtrhy. Tešíme sa, že sa môžeme znovu osobne stretnúť a môžete vidieť naše produkty naživo. 5.-8.9. 2021 vystavujeme na veľtrhu Animaltech v Brne, pavilón P, číslo 007. Vystavovať budeme kolobežky, aku fúriky a model peletovacej linky. Tešíme sa na Vás!
Kontaktujte nás
Meno:
Priezvisko:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia